Opublikowano w kategorii: Aktualności

Aktualności

Jackowski: Startuję jako kandydat niezależny

Jan Maria Jackowski powalczy w najbliższych wyborach parlamentarnych o czwartą kadencję w senackich ławach. Podczas konferencji prasowej w Ciechanowie podsumował swoją dotychczasową pracę w Senacie, przedstawił priorytety na najbliższe lata w przypadku uzyskania mandatu, a także wypowiedział się na temat swojego kontrkandydata z Prawa i Sprawiedliwości.

– Staruję jako kandydat niezależny. To oznacza, że nie jestem kandydatem partyjnym. Jako senator RP nie byłem i nie jestem członkiem żadnej partii. Wyborca, który w wyborach do Sejmu głosuje na jakiś komitet partyjny, w wyborach do Senatu może głosować na kogoś, kto jest niezależny i ceni jego personalne zalety, takie jak uczciwość, niezależność, wiarygodność, doświadczenie czy wiedzę i jest wierny wartościom, które są dla niego najważniejsze – podkreślił senator Jackowski.

Zaznaczył, że za swoje największe sukcesy w ostatnich latach uważa m.in. udział w ponownym sprowadzeniu do Ciechanowa wojska czy zablokowanie przyjęcia ustawy tzw. „piątki dla zwierząt”. Podkreślił, że w mijającej kadencji był jednym z najaktywniejszych senatorów, podejmując m.in. ponad 300 interwencji w sprawach zgłaszanych przez mieszkańców.

Źródło: ciechanowinaczej.pl