Opublikowano w kategorii: Opinie i echa

Senator potwierdza swój start w wyborach. dr Jan Maria Jackowski wystartuje jako bezpartyjny i niezależny

Senator potwierdza swój start w wyborach. dr Jan Maria Jackowski wystartuje jako bezpartyjny i niezależny

Senator Jan Maria Jackowski ogłosił swoją kandydaturę na reelekcję w wyborach do Senatu RP. Jako niezależny kandydat, Jackowski podkreśla swoje wartości, takie jak uczciwość, niezależność i doświadczenie, które są dla niego najważniejsze. Zarejestrowanie Komitetu Wyborczego Wyborców Jana Marii Jackowskiego oraz zebranie ponad 7700 podpisów poparcia otwierają drogę do kampanii wyborczej w okręgu wyborczym nr 39, obejmującym powiaty ciechanowski, mławski, płoński, przasnyski i żuromiński.

W swoim komunikacie prasowym senator Jackowski podziękował wszystkim, którzy go zachęcali i wspierali w tym procesie. – – – Razem zebraliśmy ponad 7700 podpisów! Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję – powiedział senator Jackowski, wdzięczny za wsparcie ze strony społeczności.

Jackowski podkreślił również swoje zaangażowanie w obecnej kadencji Senatu RP. Jako aktywny senator, zabrał głos 772 razy na forum Senatu w sprawach istotnych dla Polski i subregionu ciechanowskiego. – Moja praca w Senacie to codzienna walka o dobro Polski i Polaków – powiedział senator Jackowski. Wygłosił lub złożył 163 oświadczenia senatorskie oraz zgłosił 112 wniosków i poprawek legislacyjnych. Ponadto, senator podjął 311 interwencji na piśmie w sprawach zgłoszonych przez obywateli.

– W mojej działalności politycznej stawiam na uczciwość, niezależność i doświadczenie – powiedział senator Jackowski.  – Jako niezależny kandydat chcę działać dla dobra Polski i mojego regionu. Jestem przekonany, że dzięki mojemu doświadczeniu i zaangażowaniu będę mógł skutecznie reprezentować interesy mieszkańców okręgu wyborczego nr 39 – dodał.

Senator Jan Maria Jackowski jest zarejestrowany jako pierwszy kandydat w okręgu wyborczym nr 39 obejmującym powiaty ciechanowski, mławski, płoński, przasnyski i żuromiński. Jego Komitet Wyborczy Wyborców Jana Marii Jackowskiego zebrał ponad 7700 podpisów poparcia, co otwiera drogę do kampanii wyborczej.

Źródło: ciechanow.cozadzien.pl