Członek senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu od 13.11.2015                                        wiceprzewodniczący komisji od 19.11.2015
         Członek senackiej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi od 13.11.2015                                                                                      do 17.03.2016
         Członek Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą                                                                                  od 17.03.2016

AKTUALNOŚCI

Wypowiedź sen. Jana Marii Jackowskiego na temat KRRiT za 2011r.

Dodano o godzinie 23:26, 26 Czerwiec 2012

Rozpatrzenie „Sprawozdania Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z działalności w 2011 roku” wraz z „Informacją o podstawowych problemach radiofonii i telewizji w 2011 roku”. Posiedzenie Komisji Kultury i Środków Przekazu (26 czerwca RP 2012). Wypowiedź sen. Jana Marii Jackowskiego na temat KRRiT za 2011r. CZYTAJ WIĘCEJ

XIII Mazowieckie Dni Rolnictwa

Dodano o godzinie 23:48, 19 Czerwiec 2012

W dniach 16 – 17 czerwca 2012 w Poświętnem k. Płońska odbyły się XIII Mazowieckie Dni Rolnictwa. W uroczystym otwarciu uczestniczyli zaproszeni goście, obecni byli senator RP Jan Maria Jackowski, poseł na Sejm RP Mirosław Koźlakiewicz, a także marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. W czasie obchodów odbyły  ... CZYTAJ WIĘCEJ