Członek senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu od 13.11.2015                                        wiceprzewodniczący komisji od 19.11.2015
         Członek senackiej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi od 13.11.2015                                                                                      do 17.03.2016
         Członek Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą                                                                                  od 17.03.2016

AKTUALNOŚCI

Oświadczenie w związku ze znieważaniem urzędów państwowych wygłoszone podczas posiedzenia Senatu RP 30.05.2012

Dodano o godzinie 03:28, 2 Czerwiec 2012

Oświadczenie do prezesa Rady Ministrów w związku ze znieważaniem urzędów państwowych. Zwracam się do prezesa Rady Ministrów o wyjaśnienie w takiej kwestii: dlaczego rząd toleruje precedens polegający na wywieszaniu symboli organizacji pozarządowych na urzędach państwowych w miejscach przeznaczonych wyłącznie dla symboli ... CZYTAJ WIĘCEJ

Pytania w Senacie RP – punkt Informacja ministra spraw zagranicznych o sytuacji Polonii

Dodano o godzinie 02:32, 1 Czerwiec 2012

Senator Jan Maria Jackowski:Dziękuję bardzo, Panie Marszałku. Pani senator Czudowska uprzedziła moje pytanie. Oczywiście też jestem zainteresowany odpowiedzią na to pytanie, jak również działaniami rządu w tym zakresie. Chodzi o to, aby ta znieważająca czy zniesławiająca Polskę na arenie międzynarodowej wypowiedź została w jakiś ... CZYTAJ WIĘCEJ