Członek senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu od 13.11.2015                                        wiceprzewodniczący komisji od 19.11.2015
         Członek senackiej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi od 13.11.2015                                                                                      do 17.03.2016
         Członek Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą                                                                                  od 17.03.2016

AKTUALNOŚCI

Uroczysta Sesja Rady Miasta Ciechanowa – 29.06.2012

Dodano o godzinie 17:22, 3 Lipiec 2012

W dniu 29.06.2012 w Ciechanowie odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta Ciechanowa. Na sesji nadano tytuły Honorowego Obywatela Gminy Miejskiej  Ciechanów Merowi miasta Meudon, Burmistrzowi miasta Haldensleben, Merowi miasta Chmielnicki i Primatorowi miasta Brezno. Wszyscy wyróżnieni reprezentują miasta partnerskie dla ... CZYTAJ WIĘCEJ

Uroczystość otwierające podwoje nowoczesnej hali sportowej w miejscowości Krzynowłoga Mała

Dodano o godzinie 17:34, 1 Lipiec 2012

W dniu 1.07.2012 w miejscowości Krzynowłoga Mała pow. Przasnyski odbyła się miła uroczystość. Tego dnia nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi otwierające podwoje nowoczesnej hali sportowej. Gospodarz spotkania wójt Adam Bacławski zwracając się do zebranych podkreślił, że zbudowana hala pozwoli na jeszcze większy rozwój sportu ... CZYTAJ WIĘCEJ

Wypowiedź sen. Jana Marii Jackowskiego na temat KRRiT za 2011r.

Dodano o godzinie 23:26, 26 Czerwiec 2012

Rozpatrzenie „Sprawozdania Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z działalności w 2011 roku” wraz z „Informacją o podstawowych problemach radiofonii i telewizji w 2011 roku”. Posiedzenie Komisji Kultury i Środków Przekazu (26 czerwca RP 2012). Wypowiedź sen. Jana Marii Jackowskiego na temat KRRiT za 2011r. CZYTAJ WIĘCEJ