Członek senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu od 13.11.2015        wiceprzewodniczący komisji od 19.11.2015
Członek senackiej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi od 13.11.2015 do 17.03.2016
Członek Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą  od 17.03.2016

AKTUALNOŚCI

Wystawa w Żurominie

Dodano o godzinie 13:45, 2 Maj 2012

W miniony Piątek tj. 27.04 2012 Senator RP Jan Maria Jackowski pełnił dyżur senatorski w biurze parlamentarnym PIS w Żurominie, również w tym samym dniu otworzył wystawę  niepublikowanych fotogramów z „ Katastrofy Smoleńskiej”, która została zorganizowana w Miejskim Domu Kultury w Żurominie przez Panią ... CZYTAJ WIĘCEJ

Oświadczenie w sprawie nowych dowodów osobistych wyposażonych w mikroprocesor wygłoszone podczas posiedzenia Senatu RP 26.04.2012

Dodano o godzinie 13:23, 2 Maj 2012

Zwracam się do Prezesa Rady Ministrów o wyjaśnienia w poniższej kwestii.  W marcu br. Komitet Rady Ministrów do Spraw Cyfryzacji rekomendował  przesunięcie terminu wdrożenia elektronicznych dowodów osobistych do czasu między innymi wykonania odpowiednich testów integracji z systemami informatycznymi ... CZYTAJ WIĘCEJ