Członek senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu od 13.11.2015                                        wiceprzewodniczący komisji od 19.11.2015
         Członek senackiej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi od 13.11.2015                                                                                      do 17.03.2016
         Członek Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą                                                                                  od 17.03.2016

AKTUALNOŚCI

Oświadczenie w sprawie sądowego odbierania dzieci rodzicom zgłoszone na posiedzeniu Senatu RP 6.06.2013

Dodano o godzinie 14:26, 7 Czerwiec 2013

Opinia publiczna została ostatnio poinformowana o kolejnym przypadku odebrania dziecka przez sąd rodzicom na podstawie niejasnych przesłanek. Taka wzbudzająca emocje społeczne sytuacja dotyczy małej Małgosi Zduńskiej. Dziecko w styczniu br. trafiło do szpitala z podejrzeniem grypy żołądkowej. Razem z córką w szpitalu przebywała jej mama ... CZYTAJ WIĘCEJ

Oświadczenie w sprawie wyboru nietatowych członków Samorządowych Kolegiów Odwoławczych

Dodano o godzinie 14:23, 7 Czerwiec 2013

Samorządowe Kolegia Odwoławcze są organem odwoławczym posiadającym kompetencje do rozpatrywania niektórych indywidualnych spraw z zakresu administracji publicznej, należących do właściwości jednostek samorządu terytorialnego. Spełniają one ważna rolę w orzecznictwie w naszym kraju. Do mojego Biura Senatorskiego zwracają się mieszkańcy ... CZYTAJ WIĘCEJ

Oświadczenie w sprawie przepraw nad magistralą kolejową E-65 Warszawa -Gdynia zgłoszone na posiedzeniu Senatu RP 6.06.2013

Dodano o godzinie 13:00, 7 Czerwiec 2013

W dniu 25 kwietnia 2013 roku na plenarnym posiedzeniu Senatu RP złożyłem oświadczenie skierowane do Pana Ministra w sprawie przeciągających się terminów odbioru przez nadzór budowlany pięciu wybudowanych przepraw nad magistralą kolejową E-65 Warszawa – Gdynia, dotąd nie otrzymałem odpowiedzi. W ostatnim czasie nastąpił ... CZYTAJ WIĘCEJ