Członek senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu od 13.11.2015        wiceprzewodniczący komisji od 19.11.2015
Członek senackiej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi od 13.11.2015 do 17.03.2016
Członek Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą  od 17.03.2016

AKTUALNOŚCI

Wizyta Delegacji Senatu w Kazachstanie cz. III

Dodano o godzinie 08:31, 18 Czerwiec 2017

W trzecim dniu wizyty delegacji Senatu RP w Kazachstanie doszło do spotkania z wiceprzewodniczącym Senatu Kazachstanu S. Gromowem. W trakcie rozmów omówiono ramy dalszej współpracy.Po zakończeniu rozmów polska delegacja udała się do Teatru Astana Ballet, gdzie został zainaugurowany Dzień Polaków Kazachstanu. Przybyłych gości powitał Andrzej ... CZYTAJ WIĘCEJ

Wizyta Delegacji Senatu w Kazachstanie cz. II

Dodano o godzinie 21:33, 16 Czerwiec 2017

W drugim dniu wizyty w Kazachstanie delegacja Senatu RP gościła w Karagandzie jednym z największych miast kraju. Po dotarciu do siedziby katolickiej diecezji karagandyjskiej – jednej z czterech na terenie Kazachstanu uczestnicy delegacji spotkali się z bp. Adelio Dell’Oro. Podczas spotkania poruszono problematykę rozwoju  utworzonej 6 sierpnia ... CZYTAJ WIĘCEJ

Wizyta Delegacji Senatu w Kazachstanie cz. I

Dodano o godzinie 08:22, 16 Czerwiec 2017

W dniach 14-18 czerwca odbywa się wizyta delegacji Senatu RP w Kazachstanie. W delegacji uczestniczą: Maria KOC wicemarszałek Senatu RP, Anna Maria ANDERS senator RP, sekretarz Stanu w KPRM, Artur WARZOCHA senator RP, zastępca przewodniczącej Komisji Emigracji i łączności z Polakami za Granicą, Maciej ŁUCZAK senator RP,  zastępca ... CZYTAJ WIĘCEJ