Członek senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu od 13.11.2015                                        wiceprzewodniczący komisji od 19.11.2015
         Członek senackiej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi od 13.11.2015                                                                                      do 17.03.2016
         Członek Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą                                                                                  od 17.03.2016
 

AKTUALNOŚCI

Oświadczenie do ministra Infrastruktury

Dodano o godzinie 10:04, 6 Luty 2019

Mija prawie rok od kiedy firma Mobilis ogłosiła zamknięcie działalności przewozowej na terenie powiatu ciechanowskiego. Po kilku miesiącach pertraktacji starosta ciechanowski podpisał umowę na świadczenie usług przewozowych z lokalnym przedsiębiorcą. Jednak sieć funkcjonujących połączeń dalece nie wypełnia luki po przednim przewoźniku. Z ... CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy parking przy PKP? – Oświadczenie do ministra infrastruktury

Dodano o godzinie 09:48, 5 Luty 2019

Dworzec PKP w Ciechanowie jest ważnym punktem przesiadkowym dla wielu podróżnych z terenu Północnego Mazowsza. W grudniu 2015 roku został oddany do użytku nowy budynek dworca PKP, znacznie poprawiając komfort podróżnych. Wraz z oddaniem dworca władze miasta na terenie przylegającym do terenów PKP wykonały szereg robót, dzięki którym powstało ... CZYTAJ WIĘCEJ