Opublikowano w kategorii: Bez kategorii

Poparcie poprawki senatora Jackowskiego


Szanowny Panie Senatorze.

W imieniu miłośników jednośladów serdecznie dziękuję za wprowadzenie poprawki dotyczącej skreślenia z projektu ustawy bezsensownego wpisu ,,z automatyczną skrzynią biegów”. Prawo jazdy KAT B posiadam już od dwudziestu lat/ w tym czasie nie miałem nawet najmniejszej stłuczki/, mam motorower 50 cm3 z biegami i chętnie bym sobie kupił mały motocykl do 125 cm z biegami. Raczej na prawo jazdy kat A już się nie wybiorę, a  wspólnie z kolegami  uważamy, że jazda z jednośladem z manualną skrzynią biegów w żadnym stopni nie wpłynie na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, tylko rozważna jazda. Podsumowując, przywrócił nam Pan wiarę w działanie Izby Wyższej Parlamentu. I gdybyśmy mieszkali w Pana okręgu wyborczym niezależnie od preferowanych poglądów politycznych miałby Pan od nas głos w następnych wyborach.

                                                                                                          DZIĘKUJEMY.

Bardzo dziękuję za zgłoszoną przez Pana inicjatywę w sprawie wykreślenia wymogu automatycznej skrzyni biegów w poprawce umożliwiającej kierowanie motocyklami 125 ccm na podstawie prawa jazdy kat. B!

Gorąco trzymam kciuki za jej powodzenie!

Czy jest jakiś sposób, aby zachęcić senatorów do głosowania za zaproponowaną przez Pana poprawką?

Myśle tu np. o ogranizacji prezentacji takich motocykli małolitrażowych oraz spotkania z ich użytkownikami. Domyślam się, że jest bardzo wiele osób, które jeżdżą takimi motocyklami nie posiadając stosownych uprawnień i taka „legalizacja” jest czymś, na co bardzo czekają.

 

Pozdrawiam,

Mateusz Adamowski