Opublikowano w kategorii: Aktualności

Powyborcze spotkanie

W niedzielę 20 lipca w pięknym otoczeniu lasów pod Chorzelami odbyło się spotkanie działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z powiatu przasnyskiego.

Przy ognisku w sympatycznej atmosferze podsumowano minione wybory prezydenckie, w których zwycięzcą został Andrzej Duda.

W spotkaniu uczestniczył senator RP Jan Maria Jackowski wraz ze starostą przasnyskim Krzysztofem Bieńkowskim.

Spotkanie rozpoczęło wystąpienie starosty Bieńkowskiego, zarazem szefa struktur powiatowych PiS. W wystąpieniu starosta przedstawił informację o wynikach wyborów w poszczególnych gminach powiatu, gdzie bezapelacyjnie wygrał Andrzej Duda. Krzysztof Bieńkowski podziękował działaczom i sympatykom PiS za wielkie zaangażowanie w kampanię wyborczą.

Do zgromadzonych zwrócił się senator Jan Maria Jackowski, składając serdeczne podziękowania za pracę na sukces wyborczy Andrzeja Dudy. Senator w swojej wypowiedzi nawiązał do całego ciągu kampanii wyborczych trwających od 2018 w których wielkie zaangażowanie wykazali działacze i sympatycy PiS w powiecie przasnyskim, czego efektem były odniesione sukcesy wyborcze. Jak podkreślił sen. Jackowski teraz przyszedł czas na wakacyjny odpoczynek ale też czynienie roztropnych przygotowań do serii wyborów w 2023 roku. Bo tylko taka pragmatyka działania pozwoli osiągać sukcesy wyborcze, które przełożą się na realizowanie oczekiwanych zmian. Na zakończenie senator złożył zebranym życzenia udanego wypoczynku.Nie mogło zabraknąć wspólnej fotografii
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Spotkanie w lasach pod Chorzelami miało też wymiar patriotyczny, uczestnicy spotkania udali się pod symboliczny pomnik upamiętniający ppor. Wiktora Zacheusza Nowowiejskiego ps. ” Jeż” – dowódcy drużyny oddziału partyzanckiego AK składając kwiaty i zapalając znicze.