Opublikowano w kategorii: Aktualności

Aktualności

Polska Polityka „Rewolucja inspirowana marksizmem”. Jan Maria Jackowski o LGBT

– W sytuacji zagrożenia wartości konstytucyjnej jaką jest instytucja małżeństwa opisana jako związek kobiety i mężczyzny, prezydent Andrzej Duda który broni tradycji, jest atakowany – mówił w Polskim Radiu 24 senator PiS Jan Maria Jackowski.

Jan Maria Jackowski

Jan Maria JackowskiFoto: PR24/AK

Gość PR24 mówił o ideologii LGBT. Jego zdaniem, mamy do czynienia z działaniem rewolucji kulturowej inspirowanej myślą lewicowo-liberalną i marksizmem.

– Tak jak w marksizmie było ciemiężenie klas społecznych, tak teraz mamy rzekomo ciemiężone osoby nieheteroseksualne, które głośno krzyczą, że rzekomo są dyskryminowane i domagają się specjalnych osłon – mówił senator.

„Forma terroru”Wybory prezydenckie 2020. Ryszard Czarnecki: Andrzej Duda pokazał, że jest wiarygodny

Jak dodał, opozycja popiera tę ideologię ponieważ jest istotnym dla niej wątkiem w debacie społecznej by destabilizować i dewaluować tradycyjną rodzinę. To z kolei nabiera na sile, przybiera formę terroru czy nawet obstrukcji dziennikarskiej.
POSŁUCHAJ14:15J. M. Jackowski o ideologii LGBT („Gość PR24”)

– Niektórzy kandydaci na prezydenta próbują tu zbić kapitał polityczny i o ile w przypadku kandydata Lewicy Roberta Biedronia to naturalne, to w przypadku pozostałych, nie można nie dostrzec chęci zbijania tego kapitału – zauważył.

„Związki SB z LGBT”

Przypomniał, że znane są związki ludzi LGBT z tajnymi służbami specjalnymi. Przytoczył tu sprawę małżeństwa Gontarczyków, które inwigilowało ks. Franciszka Blachnickiego i prawdopodobnie przyczyniło się do jego śmierci, a Jolanta Gontarczyk jest dziś prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Pro Humanum.

Posłuchaj:

https://www.polskieradio24.pl/130/5925/Artykul/2536167,Rewolucja-inspirowana-marksizmem-Jan-Maria-Jackowski-o-LGBT


Źródło: polskieradio24.pl