Opublikowano w kategorii: Aktualności

Aktualności

Spotkania wyborcze

Kolejny dzień kampanii wyborczej, kolejne spotkania z mieszkańcami Północnego Mazowsza, tak wygląda przebieg pracy w ostatnich tygodniach kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.

Senator RP Jan Maria Jackowski i poseł Maciej Wąsik w kolejnym dniu spotkań przedstawili program wyborczy mieszkańcom Raciąża.

W Miejskim Domu Kultury podczas spotkania obaj kandydaci do parlamentu omówili najważniejsze dokonania rządu i wprowadzone formy wsparcia dla rodziny. Podczas spotkania wywiązała się dyskusja, poruszono wiele tematów, dotyczących bezpośrednio spraw społecznych. Senator Jan Maria Jackowski i poseł Maciej Wąsik zaapelowali do uczestników spotkania o udział w wyborach i poparcie listy PiS.

Kolejnym punktem wyborczej trasy był Unieck, tu w kameralnej atmosferze obaj kandydaci poinformowali o perspektywach dalszych zmian ustawowych w nowej kadencji, które przyczynią się do dalszego rozwoju naszego kraju i polepszenia standardu życia Polaków.

Jak podkreślali będzie to możliwe tylko pod warunkiem ponownego zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości. Aby było ono osiągnięte musi nastąpić mobilizacja zwolenników PiS i poparcie kartą wyborczą oczekiwanych zmian – powiedzieli parlamentarzyści.