Opublikowano w kategorii: Aktualności

Spotkanie w Płońsku

3 sierpnia w Płońsku odbyło się kolejne z cyklicznych spotkań struktur powiatowych Prawa i Sprawiedliwości z powiatu płońskiego.

W spotkaniu wziął udział szef PiS w powiecie płońskim minister, poseł Maciej Wąsik wraz z senatorem RP Janem Marią Jackowskim. Obecny był prezes okręgu płocko-ciechanowskiego Prawa i Sprawiedliwości Wojciech Jasiński. Spotkanie w dużym stopniu było podsumowaniem działań ugrupowania politycznego i przygotowań do zbliżających się wielkimi krokami wyborach parlamentarnych.

W trakcie spotkania głos zabrał senator Jan Maria Jackowski, który odniósł się do dokonań rządu i podjętych ustaw przez obie izby parlamentu w mijającej kadencji. Jak powiedział na przestrzeni czterech lat rząd wprowadził wiele rozwiązań ustawowych, wprowadzających szerokie wsparcie dla rodzin. Nastąpiło wiele korzystnych zmian w dziedzinie fiskalizmu, zostało uproszczonych wiele procedur dla przedsiębiorców i ulgi podatkowe dla pracowników. W kontekście zbliżających się wyborów senator zaapelował do członków i sympatyków PiS o czynny udział w kampanii wyborczej.