Opublikowano w kategorii: Aktualności

Z wizytą w Żurominie

Na szlaku kampanijnych spotkań lidera mazowieckiej listy Prawa i Sprawiedliwości do PE Adama Bielana znalazł się Żuromin. W Miejskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z mieszkańcami miasta i gminy.

Marszałkowi Bielanowi towarzyszył senator Jan Maria Jackowski oraz radny Sejmiku Mazowieckiego Artur Czapliński.

W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Podczas spotkania głos zabrał Adam Bielan, przedstawiając zebranym informacje na temat działalności PE. Marszałek wskazał na duże znaczenie ustawodawstwa unijnego w życiu naszego kraju. W wystąpieniu Bielan zaapelował o masowe uczestnictwo w wyborach, bo tylko wyższa frekwencja jest gwarantem wybrania przez lokalną społeczność swoich reprezentantów.

Głos zabrał senator Jan Maria Jackowski, odnosząc się do znaczenia reprezentacji Polski w PE. Jak powiedział w Europarlamencie zapadają bardzo ważne decyzje determinujące dalszy rozwój lub spowolnienie naszego kraju. Dlatego jest tak ważne poparcie odpowiednich kandydatów na posłów do PE, Prawo i Sprawiedliwość ma takich kandydatów – powiedział senator. Nasi kandydaci na pewno będą stali na straży interesów Polski – podkreślił sen. Jackowski. W trakcie spotkania wywiązała się żywa dyskusja dotycząca spraw europejskich ale też lokalnych.