Opublikowano w kategorii: Aktualności

Aktualności

Senator Jackowski oburzony: Trudno nie protestować, gdy dzieci służą jako „mięso armatnie”

/ twitter.com/cichy19745

    

Zwolennicy „totalnej opozycji” pokazali, że zrobią praktycznie wszystko, by zdyskredytować demokratycznie wybrane władze. Na organizowanych przez siebie protestach pojawiają się nawet z dziećmi, każąc im wykrzykiwać hasła! – Są to skrajnie nieodpowiedzialne działania świadczące o skali frustracji tych, którzy dopuszczają się takich czynów – powiedział w rozmowie z niezalezna.pl senator PiS Jan Maria Jackowski.
Z Multiroom każdy domownik ogląda to, co chce w tym samym czasie! Zamów TV od nc+ z usługą Mutiroom za 0 zł, przez rok w wybranych pakietach!

O sytuacji, jaka miała miejsce na jednym z protestów poinformował użytkownik Twittera. Na zdjęciu widzimy chłopca, któremu dorosła osoba przystawia mikrofon do ust. Twitterowicz twierdzi, że chłopiec miał skandować słowa: „Polska wolna od faszyzmu”. Nieświadome niczego dzieci wykonują polecenia rodziców, stając się elementem politycznej gry.

Zobacz obraz na Twitterze

cichy1974@cichy19745

Co to dziecko może wiedzieć o faszyzmie?totalne dno..totalne upodlenie.totalnej opozycji.dziecko krzyczy „Polska wolna od faszyzmu!” z takimi ludzmi którzy zniszczyli psychikę wlasnego dziecka ja mam znaleźć „wspólny język” i żyć obok siebie?

O determinacji przeciwników obozu rządzącego rozmawialiśmy z senatorem Janem Marią Jackowskim. Polityk jest oburzony takimi zachowaniami.

Trudno nie protestować, gdy dzieci są używane jako „mięso armatnie” do celów politycznych. Niestety nie była to pierwsza sytuacja tego typu, co świadczy o wykorzystywaniu przemocy emocjonalnej – jako elementu taktyki politycznej – i dążeniu do poza demokratycznej zmiany władzy w Polsce

– powiedział senator.

Według naszego rozmówcy można przypuszczać, że będziemy świadkami dalszej eskalacji tego rodzaju działań.

Znając stopień zacietrzewiania tych, którzy takimi metodami się posługują, można się tego spodziewać

– dodał.

Dotychczasowa praktyka wskazuje, że im większa zaciekłość i determinacja „antyPiSu”, tym silniejsza jest pozycja Prawa i Sprawiedliwości. Tego rodzaju działania szkodzą opozycji, a wzmacniają obóz Dobrej Zmiany, ponieważ opinia publiczna doskonale widzi, że w gruncie rzeczy nie chodzi o demokrację, ani o zasady, tylko o frustrację tych, którzy uważali Polskę za swoją własność

– zakończył polityk.

Źródło: niezalezna.pl