Opublikowano w kategorii: Opinie i echa

Jan Maria Jackowski w TV Media Przasnysz: PiS wystawi swojego kandydata na burmistrza Przasnysza

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jan Maria Jackowski podczas dzisiejszego wywiadu na żywo w TV Media Przasnysz zapowiedział, że Prawo i Sprawiedliwość wystawi swojego kandydata na burmistrza Przasnysza w nadchodzących wyborach samorządowych. Nazwisko kandydata wkrótce ma ogłosić przewodniczący PiS w powiecie przasnyskim – Krzysztof Bieńkowski.

– Będziemy wystawiali w tych wyborach samorządowych mocną drużynę. Prawo i Sprawiedliwość ma w powiecie przasnyskim duże poparcie. Bardzo za to dziękuję. Ciężko na to pracujemy i staramy się realizować jak najlepiej nasz program. – powiedział w programie senator PiS Jan Maria Jackowski

Najprawdopodobniej chodzi o kandydaturę Krzysztofa Bieńkowskiego na urząd burmistrza miasta Przasnysz. Jest on szefem struktur powiatowych ( w Przasnyszu i we wszystkich gminach w powiecie przasnyskim ). Krzysztof Bieńkowski startował już 8 lat temu na stanowisko burmistrza miasta Przasnysz z komitetu Forum Samorządowe. Otrzymał wtedy 23,6% poparcia, ale już w I turze wybory wygrał Waldemar Trochimiuk z wynikiem 59,8 %.

Czekamy zatem na informację, która potwierdzi nasze przypuszczenia

Źródło: mediaprzasnysz.pl